با جستجوی ساده ای که در اینترنت برای دریافت شبیه ساز اندروید انجام دهید با گزینه های متعدد و با حجم های بالا مواجه خواهید شد.

در ابتدا عرض کنم که 2 نوع شبیه ساز اندرویدی وجود دارد: که یکی باید تلفن همراه خود را کامپیوتر متصل کنید تا بتوانید استفاده کنید و دیگری بدون استفاده از تلفن همراه شبیه سازی را جدای از گوشی انجام میدهد. و در مورد دومی که احتیاجی به تلفن اندرویدی ندارد، صحبت خواهیم کرد.

شبیه ساز های زیادی با نام های متعددی مانند: NoxPlayer و MEmu و BlueStacks و LDPlayer و Droid4X  و Andy Android Emulator For PC و . وجود دارد که همه ی این موارد را روی سیستم متوسط رو به بالا امتحان کرده ام و با مشکلات متعددی مانند: هنگ، عدم کارایی مناسب، درخواست وجه برای اجرای کامل و. مواجه میشدم و به فقط یک نتیجه رسیدم و آن LDPlayer است.

درست است که LDPlayer شبیه ساز اندرویدی نامی برای خود دست و پا نکرده است، اما از کارایی آن در اجرای بازی و برنامه های اندرویدی در حالت تمام صفحه با امکانات اضافی و رابط کاربری ساده و عدم تاثیر منفی بر سیستم متعجب خواهید شد!

درست است که در گذشته BlueStacks بسیار مناسب بود و در گذشته هم خودم از آن استفاده می کردم؛ اما امروز 25 شهریور 1398 که در حال نگارش این مطلب هستم این شبیه ساز مشکلی حتی در وصل شدن به اکانت بازی های گوگل پلی ایجاد نکرده است. به جای اینکه مانند من همه ی این شبیه سازها را امتحان کنید؛ حداقل از این شبیه ساز شروع کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید. در زیر لینک دانلود مستقیم و غیر مستقیم این شبیه ساز را در ادامه مطلب برای شما کاربران گرانقدر قرار داده ام:

ادامه مطلب

دانلود بهترین پاک کننده های ویندوز و اندروید

دانلود بهترین شبیه ساز اندروید برای ویندوز

مروری بر اشتباهات تاثیر گذار مقالات امنیت اطلاعات (چرا باید در اندروید نگران ویروس‌ها باشیم؟)

معرفی و دانلود بهترین تحریم شکن برای کامپیوتر و اندروید

دانلود مستقیم برنامه ایران اپس و مایکت و بازار و پارس هاب مارکت های ایرانی اندرویدی

شبیه ,ساز ,های ,اندرویدی ,استفاده ,تلفن ,شبیه ساز ,این شبیه ,که در ,وجود دارد ,دارد که

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی شرکت موپن جانان دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی Moriah's collection ديجيتال مارکتينگ و سئو mash-ud مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی دانلود رایگان ایران
دزدگ